Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dyscypliną Hörmann oraz bywa najogromniejszym wytwórcą bram garażowych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Firma Hörmann jest marką dziedziczną operującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy warunek współczesnych rozwiązań a także najdoskonalszej klasy produktów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże punkcie poza wydziałami bazy, znajdują się również przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego kraju. Gwarantuje ona szybki a także kompetentny serwis oraz gwarantuje odpowiednią, specjalistyczną obsługę klienta.